11 maja br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Słupcy odbyło się spotkanie inaugurujące powstanie Oddziału Miejsko-Powiatowego WOPR w Słupcy.
W spotkaniu uczestniczyli: Starosta Słupecki Marek Dąbrowski, Wójt Gminy Ostrowite Mateusz Wojciechowski, Wójt Gminy Powidz Jakub Gwit, Wiceprezes Wielkopolskiego WOPR Marek Frąckowiak, Członek Zarządu i Koordynator Grup Operacyjnych Tomasz Dembski, Członek Zarządu Małgorzata Chuda oraz członkowie drużyn zrzeszonych wokół Jeziora Powidzkiego.
Spotkanie było ważnym krokiem w kierunku dalszego rozwoju struktur WOPR w regionie oraz jeszcze lepszej współpracy na rzecz bezpieczeństwa nad wodą.
Wybory władz nowo tworzonego oddziału odbędą się już 25 maja br. Trzymamy mocno kciuki za powodzenie tej inicjatywy i życzymy nowemu oddziałowi samych sukcesów oraz pomyślności w działalności!


